od is-silesia Sport i turystyka is-silesia  

Kurs pilatesu

Szukasz aktywności, która wzmocni Twoje ciało, wyrzeźbi sylwetkę oraz poprawi postawę? Wypróbuj pilates, który zapewni równowagę nie tylko ciała, lecz również umysłu. Namawiamy do Akademii Diamond Pilates, w której organizujemy kurs na różnych poziomach zaawansowania oraz szkolenia, warsztaty oraz kursy dla instruktorów. Stacjonarnie działamy w Warszawie, lecz prowadzimy też kurs on-line, indywidualnie oraz w grupach. Nasza załoga to certyfikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Lekcje indywidualne oraz grupowe

Lekcje indywidualne to szansa precyzyjnego dopasowania ćwiczeń do wymagań oraz dyspozycja uczestnika. Nauczyciel, poświęcając czas zajęć wyłącznie jednej osobie, jest w stanie skupić całą uwagę na dokładnym wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń oraz wyłapaniu ewentualnych błędów. Sesje indywidualne polecamy osobom początkującym, jak oraz zaawansowanym. Lekcje grupowe to spotkania w małych trzyosobowych grupach, pozwalających uczestnikom czuć się komfortowo a nauczycielom skupić na pracy swoich podopiecznych.

Szkolenia oraz warsztaty

W naszej ofercie mamy kompleksowe szkolenia, których ukończenie umożliwia na samodzielne prowadzenie zajęć w roli instruktora. Szkolenie składa się z dwóch stopni zaawansowania a każdy z nich z kilku ciekawych modułów przygotowujących przyszłych instruktorów do pracy z klientem. Organizujemy też warsztaty, podczas których uczestnicy doskonalą swoją technikę, otrzymują cenne wskazówki oraz spędzają czas w miłej atmosferze. Namawiamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą oraz rozpoczęcia swojej przygody z ćwiczeniami pilates.