od is-silesia Sklepy internetowe is-silesia  

Dzwonek Gwiazdora

Jeżeli szukasz fantastycznego stroju na Mikołajki bądź Boże Narodzenie, to rewelacyjny kostium znajdziesz na santaclaus.com.pl. Należałoby też dodać, że strój świętego Mikołaja wykonany jest z materiału, który bezbłędnie dopasowuje się do każdej figury. Wskazane jest też nadmienić, iż strój ten składa się aż z 18 elementów, w tym także są to:

– pasek z klamrą,

– rękawiczki,

– okulary,

– pastorał świętego Mikołaja,

– worek na prezenty,

– peruka,

– brzuch świętego Mikołaja,

– czapka,

– spodnie.

Dobrze jest też nadmienić, iż buty świętego Mikołaja są dostępne od rozmiaru 42 do rozmiaru 46. Trzeba pamiętać, że dzięki temu, że jest dostępny sztuczny brzuch, to każdy mężczyzna może przebrać się za Mikołaja. Strój świętego Mikołaja to również pastorał, którym podpiera się Mikołaj. Pastorał jest w kolorze złotym, który świetnie pasuje do całości stroju. Długość pastorału wynosi 178 centymetrów, co sprawia, że bezbłędnie pasuje do mężczyzn różnego wzrostu. W tej stylizacji Mikołaja nie może także zabraknąć nakładek na buty i również rózgi, która jest elementem tradycji.

Należałoby dodać, że worek na prezenty jest produkowany z materiału, który jest odporny na ciężary oraz co ważne, to można go prać w pralce. Worek nie posiada ściągacza, za sprawą czego można szybko oraz praktycznie włożyć, jak oraz wyciągnąć prezenty. W komplecie jest też czynny kubrak świętego Mikołaja, który jest w rozmiarze uniwersalnym. Za to spodnie są wykonane z grubego oraz puszystego czerwonego materiału. Należałoby też nadmienić, iż spodnie te posiadają gumkę, za sprawą czego mogą być w uniwersalnym rozmiarze.