od is-silesia Budownictwo is-silesia  

Zgrzewarka profili PCV

Obrabiasz aluminium a także chcesz zwiększyć jego produkcję równocześnie zmniejszając uciążliwość pracy? Może obrabiasz tworzywa sztuczne a także szukasz centrum obróbczego dostosowanego do swoich potrzeb? Twoja maszyna do obróbki drewna powtórnie Cię zawiodła a także nie masz już cierpliwości do kolejnej naprawy?
Jeżeli tak – namawiamy serdecznie do poznania propozycji przedsiębiorstwa Ozcelik.
Centra obróbcze do różnorakich materiałów to nasza specjalność. Wyposażymy Twój lokal w maszyny do obróbki drewna, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Maszyny dopasowujemy do predyspozycji Twojego zakładu – jego wielkości oraz pojemności. Twojej firmie dostarczymy zarówno maszyny seryjne, jak a także dostosowane do potrzeb indywidualnych.
Na nas zawsze możesz liczyć! Naprawiamy wszystkie centra obróbcze a także posiadamy szereg części zamiennych w naszej ofercie do wielu rodzajów maszyn. Sprawdź nas a także przekonaj się że bezawaryjność to nasze drugie imię!
Oferujemy zarówno maszyny seryjnie przez nas produkowane, jak a także przystosowane gabarytowo do dyspozycja lokalowych Twojego zakładu. Zaprojektujemy od podstaw, przywieziemy a także zainstalujemy maszynę, która spełni wszystkie Twoje wymagania!
Ozcelik Poland to również najlepsze części zamienne a także akcesoria do narzędzi skrawających. Z nami będziesz mieć pewność, że obróbka materiału będzie dokładna a także niezawodna.
Przekonaj się, że wydajność a także ergonomia to nasze motto!