od is-silesia Wnętrze is-silesia  

Moskitiery rolowane

Shadow Dekor to firma trudniąca się dostarczaniem najwyższej jakości osłon okiennych. Pośród naszego asortymentu znajdziesz jak też nowoczesne rolety, moskitiery, żaluzje, oraz zasłony a także firany. Jesteśmy obecni na rynku 1993 roku, dokładamy wszelkich starań, tak aby każdy kupujący był w 100% usatysfakcjonowany z jakości naszych artykułów. Wytwarzamy a oprócz tego sprzedajemy wytrzymałe, stylowe osłony okienne, które są niezbędnym elementem w każdym domu lub mieszkaniu.

Śledzimy na bieżąco na topie wnętrzarskie, tak aby zdołać dostarczać klientom nowoczesne, solidne rozwiązania do domu. Zapewniamy fachowe, fachowe doradztwo, pomoc w doborze poszczególnych artykułów. Podejmujemy się również nietypowych zleceń, bardzo lubimy wyzwania. W naszej ofercie znajdziesz artykuły, które nie są dostępne u naszej konkurencji. Działamy na rynku detalicznym a także hurtowym. Zapewniamy obsługę klienta na najlepszym poziomie. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie zrealizować Twoje potrzeby a także wymagania. Entuzjastycznie współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, architektami, jak a oprócz tego firmami z branży dekoracji wnętrz.

Naszym ważnym produktem są plisy, które są u nas oferowane w różnych odsłonach. Posiadamy tkaniny w różnych kolorach a oprócz tego o różnych fakturach. Produkujemy plisy na okna dachowe, proste, uchylne, trójkąty, trapezy, plafony. Nasze artykuły są trwałe a oprócz tego praktyczne w codziennym użytkowaniu. Nasze wyroby posiadają atest OEKO-TEX a oprócz tego certyfikaty higieniczne.

Jeżeli masz do nas jakieś pytania bądź wątpliwości dotyczące naszych artykułów, miło zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Twojej dyspozycji w razie pytań. Jesteśmy w stanie fachowo doradzić.