od is-silesia Tłumaczenia is-silesia  

Profesjonalne przekłuwanie uszu

Przyzwoicie dobrana biżuteria to piękne uzupełnienie codziennych stylizacji a oprócz tego wyjątkowych kreacji na specjalne okazje. Kolczyki to jedność z tych elementów, które lecz również zdobią ciało, ale również pomagają wyrazić siebie. Jesteśmy firmą oferującą światowej sławy sprzęt a także przyrządy do przebijania uszu, i również towary służące do pielęgnacji po wykonanym zabiegu. Współpracujemy z salonami kosmetycznymi, hurtowniami, jubilerami a także aptekami. Sprzęt marki Studex® gwarantuje szybkie, bezpieczne a oprócz tego bezbolesne zabiegi przebijania, a dostępne w naszej propozycji preparaty pielęgnacyjne sprawiają, że sam zabieg błyskawicznie staje się mglistym wspomnieniem. Bez bólu, bez powikłań dla przyjemności noszenia kolczyków — tak w skrócie można opisać naszą działalność.

Wszystkie towary sygnowane przez markę Studex® powstają przy użyciu najnowszych technologii a oprócz tego przedtem trafią do naszych partnerów biznesowych, przechodzą przez rząd testów a także wymagający tok kontroli jakości. Za sprawą tego zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość a oprócz tego najbezpieczniejsze towary.

Nasze hipoalergiczne kolczyki to małe dzieła sztuki powstające w nowoczesnym zakładzie, w Stanach Zjednoczonych, gdzie usytuowana jest główna siedziba firmy Studex®.

Wysokiej jakości biżuterię charakteryzuje dbałość o detale. Takie przed chwilą są nasze kolczyki. Wykonane z najwyższej jakości materiałów hipoalergicznych, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie, sterylnie zapakowane stanowią produkt, który docenią dosłownie najbardziej wymagający klienci.

Wszystkie nasze towary powstają w zgodzie ze standardami Unii Europejskiej a także U.S. Food & Drug Administration.