od is-silesia Sprzęt medyczny is-silesia  

Sklep Twoja apteczka

Sklep Twoja apteczka

Zapraszamy do sprawdzenia z katalogu sklepu internetowego z apteczkami i sprzętem medycznym. W naszym serwisie wyszukasz różne rodzaje apteczek i niezbędnego wyposażenia. Dodatkowo oferujemy także szeroką gamę produktów dla ratowników, jak na przykład defibrylatory, butle tlenowe, czy .

W sklepie online Twoja apteczka odnajdziesz certyfikowane produkty medyczne służące do ratowania zdrowia i życia ludzi oraz takie, które z pewnością powinny być dostępne w każdym gospodarstwie domowym.

Sklep e-commerce Twoja apteczka proponuje dogodne metody płatności i dostawy, takie jak e-przelewy, czy płatność przy odbiorze. Sprzęt medyczny wysyłamy firmą kurierską Fedex, a powyżej 400zł transport jest gratis.

Jeśli poszukujesz sklepu z wysokiej jakości sprzętem medycznym oraz apteczkami – koniecznie odwiedź nas.

Poza sprzedażą online na naszej stronie od wielu lat piszemy artykuły poradniki – znaleźć je możesz w dziale Blog. Jeśli poza kupnem sprzętu ratowniczego interesuje Cię także poszerzanie stanu wiedzy w tematyce jego zastosowania, ciekawostki, porady ratowników i inne informacje – na pewno część poradnikowa przypadnie Ci do gustu.

Asortyment medyczny naszego sklepu e-commerce jest ciągle rozbudowywany. Na dzień dzisiejszy posiadamy kilka tysięcy rekordów, z których zdecydowana większość dostępna jest od zaraz.

W sklepie medycznym posiadamy również dział Wyprzedaże i Hity, gdzie możesz wyszukać przecenione produkty oraz te najbardziej popularne.

Głównym działem naszego sklepu są apteczki, gdzie wyróżnić możemy takie rodzaje jak: apteczki lekarskie, apteczki do samochodów, do pojazdów, apteczki motocyklowe, apteczki biurowe, apteczki szkolne, apteczki na wyprawy turystyczne, apteczki na rower.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 21.08.2022 21:33:00)

Podlinkuj wpis: