od is-silesia Sport i turystyka is-silesia  

Kurs pilatesu

Kurs pilatesu

Szukasz aktywności, która wzmocni Twoje ciało, wyrzeźbi sylwetkę oraz poprawi postawę? Wypróbuj pilates, który zapewni równowagę nie tylko ciała, lecz również umysłu. Namawiamy do Akademii Diamond Pilates, w której organizujemy kurs na różnych poziomach zaawansowania oraz szkolenia, warsztaty oraz kursy dla instruktorów. Stacjonarnie działamy w Warszawie, lecz prowadzimy też kurs on-line, indywidualnie oraz w grupach. Nasza załoga to certyfikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Lekcje indywidualne oraz grupowe

Lekcje indywidualne to szansa precyzyjnego dopasowania ćwiczeń do wymagań oraz dyspozycja uczestnika. Nauczyciel, poświęcając czas zajęć wyłącznie jednej osobie, jest w stanie skupić całą uwagę na dokładnym wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń oraz wyłapaniu ewentualnych błędów. Sesje indywidualne polecamy osobom początkującym, jak oraz zaawansowanym. Lekcje grupowe to spotkania w małych trzyosobowych grupach, pozwalających uczestnikom czuć się komfortowo a nauczycielom skupić na pracy swoich podopiecznych.

Szkolenia oraz warsztaty

W naszej ofercie mamy kompleksowe szkolenia, których ukończenie umożliwia na samodzielne prowadzenie zajęć w roli instruktora. Szkolenie składa się z dwóch stopni zaawansowania a każdy z nich z kilku ciekawych modułów przygotowujących przyszłych instruktorów do pracy z klientem. Organizujemy też warsztaty, podczas których uczestnicy doskonalą swoją technikę, otrzymują cenne wskazówki oraz spędzają czas w miłej atmosferze. Namawiamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą oraz rozpoczęcia swojej przygody z ćwiczeniami pilates.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 29.01.2023 07:00:31)

Podlinkuj wpis: