od is-silesia Internet is-silesia  

Elektroniczne głosowanie

Elektroniczne głosowanie

Nasz młody i dynamiczny zespół posiada kwalifikacje i doświadczenie zdobyte w toku lat pracy na rynku kapitałowym. Jesteśmy stałym partnerem kilkudziesięciu firm, instytutów, giełd lub stowarzyszeń. Jesteśmy elastyczni, zawsze staramy się dostosować nasze rozwiązanie do wymagań klienta. Proponujemy nasze usługi w zakresie:

– profesjonalnej obsługi walnych zgromadzeń akcjonariuszy i udziałowców,

– doradztwa korporacyjnego, w tym w dziedzinie corporate governance i stosowania zasad ładu korporacyjnego,

– doradztwa związanego z public relations i investor relations, z funkcjonowaniem spółki na rynku kapitałowym,

– kursów dotyczących obowiązków informacyjnych spółek publicznych.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wykwalifikowanym zespołem. Systemy głosowań elektronicznych obsługują wszystkie typy głosowań, a nasza strona pozwala na proste rozplanowanie dowolnych głosowań oraz na szybkie dodawanie nowych, nieplanowanych.

Proponujemy wszystko co jest konieczne dla prawidłowego i szybkiego przebiegu głosowań na WZA, i również ich ciekawej wizualizacji. Nasza koncentracja pada na to by nasze usługi były|dawny skutecznym wsparciem dla strategii dobrych relacji inwentarskich i wypełniania zasad ładu korporacyjnego. Nasza usługa głosowania zdalnego w Internecie obejmuje również tłumaczenie symultaniczne na języki obce w zależności od potrzeb i wymagań klienta. System gwarantuje zachowanie wszystkich praw akcjonariusza wynikających z przepisów KSH.

Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku, służymy naszym klientom profesjonalną i merytoryczną radą w zakresie walnych zgromadzeń.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i postaramy się odparować na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 27.10.2022 10:37:06)

Podlinkuj wpis: