od is-silesia Usługi is-silesia  

Sesja świąteczna szczecin

Sesja świąteczna szczecin

Już niebawem nadejdą święta. Już niebawem dzieci z wielką niecierpliwością będą wypatrywać pierwszej gwiazdki, która będzie znakiem do tego, żeby móc zasiąść do wieczerzy świątecznej. Potem nastąpi wypatrywanie świętego Mikołaja, który będzie miał zrealizowane dla nich właśnie prezenty. Zanim jednakże to nastąpi, może czas na niniejsze, iżby pomyśleć o niniejszym, ażeby zrobić specjalne zdjęcia świąteczne?
Z wielką przyjemnością wykonam dla Was tego typu fotografie. Od sporej ilości lat wykonuje sesje na Święta Szczecin. Klienci wracają do mnie, ponieważ wiedzą, że zawsze z wielką starannością podchodzę do wykonywania poszczególnych zleceń. W tym roku zaplanowałam aż 4 piękne tła świąteczne: konik z karuzeli, śnieżny bałwanek, retro rodzina, natomiast dodatkowo kwiecista ławeczka. Na mojej witrynie możecie szczegółowo zobaczyć, jak wyglądają konkretne tła świąteczne.
Sesje świąteczne Szczecin wykonywane są w moim studio. Oferuje Wam 2 pakiety cenowe. W czołowym zapewniam pięć obrobionych ujęć wydruki, DVD, 3 scenki. Sesja będzie trwać trzydzieści minut. Drugi pakiet obejmuje 10 obrobionych ujęć wydruki, DVD, cztery scenki. Cała sesja świąteczna Szczecin będzie trwać 45 minut.
Zachęcam do robienia wcześniejszych zapisów, dzięki czemu będziecie posiadali gwarancję, że otrzymacie zdjęcia jeszcze przed świętami. Takie fotografie to niezwykła pamiątka, która zostanie z Wami przez niezwykle długi czas. Z mojej strony możecie liczyć również na przepiękne stroje. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało możecie do mnie telefonować. Zapraszam.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 18.12.2022 05:28:19)

Podlinkuj wpis: