od is-silesia Usługi is-silesia  

Kontenery Legnica

Kontenery Legnica

Nikt nie powinien zapomnieć o owym, że w współczesnych czasach należy pamiętać o takim, aby odpady umieszczać w prawidłowo do tego dedykowanych miejscach. Inaczej można otrzymać mandat finansowy, który do niskich nie należy. Dlatego również postanowiliśmy stworzyć działalność, która zajmuje się usuwaniem różnego rodzaju śmieci, zwłaszcza niniejszych pochodzących spośród placów budowy.
Serdecznie zapraszamy do podjęcia spośród nami współpracy. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorstw o różnym profilu działalności (nie tylko budowlanym!). Świadczymy jeszcze usługi na rzecz klientów indywidualnych, zapewniając wynajem kontenerów w najlepszych cenach w okolicy. Działamy na terenie miasta Legnica, jak także w bliskiej okolicy.
Gwarantujemy wynajem kontenerów Legnica o pojemności 3m3, 5m3, 7m3, 8m3, 14m3. Stawka za wynajem konkretnych kontenerów dostępna jest u naszych konsultantów. To właśnie spośród nimi umawiacie dzień, gdy kontener zostanie podstawiony na posesję, jak również spośród nimi omawiacie odbiór. W przypadku kolejnych pytań, śmiało możecie zadawać je naszym przedstawicielom. Posiadamy nadzieję, że będziecie usatysfakcjonowani spośród klasy naszej obsługi. Zawsze dopasowujemy się do potrzeb swoich klientów, którzy pozytywnie się o nas wypowiadają.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 28.12.2022 05:57:14)

Podlinkuj wpis: