od is-silesia Usługi is-silesia  

Adwokat kościelny

Adwokat kościelny

Jesteśmy kancelarią, której specjalizacją jest prawo kanoniczne. Dokładnie – stwierdzenie nieważności małżeństw kościelnych. Jeżeli zastanawiacie się nad niniejszym, ażeby załatwić rozwód kościelny, który umożliwi ponowne wzięcie ślubu w Kościele, to nasza kancelaria jest do Waszej dyspozycji.
W pierwszej kolejności zapraszamy na spotkanie spośród adwokatem. To spośród nim potrzeba będzie ustalić przyczyny rozpadu związku małżeńskiego. Są one potrzebne do tego, ażeby móc sporządzić odpowiednią skargę, która będzie podstawą do takiego, ażeby móc uruchomić cały proces. Skarga ta zostanie złożona we właściwym sądzie.
Nasz adwokat kościelny zawsze będzie dbał o własnych klientów, oferując im m.in. niniejsze usługi, jak pomoc przy doborze materiału dowodowego, składanie repliki na głos obrońcy węzła małżeńskiego, albo również przekładanie głosu obrończego. Każdy adwokat, jaki powiązany jest z naszą kancelarią jest w stanie reprezentować klientów na każdym etapie procesu, we wszystkich instancjach krajowych.
Tak, sam proces wydaje się nieco skomplikowany, ale tak nie jest. Takim bardziej, że będziecie mieli przy swoim boku naszych ludzi, jacy znają się na wszystkim. Skłaniamy do umówienia się na pierwsze spotkanie spośród naszymi prawnikami.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 30.06.2022 21:40:21)

Podlinkuj wpis: