od is-silesia Transport is-silesia  

Usługi transportowe Gdynia

Usługi transportowe Gdynia

Szukasz wysokiej klasy usług transportowych? W następstwie tego zajrzyj na naszą stronę firmową naszego przedsiębiorstwa. Proponujemy wysokiej klasy usługi transportowe na terenie całego kraju, siedziba naszej firmy zlokalizowana w Gdyni. Działamy bardzo szybko, nasza firma rozwija się bardzo prężnie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy kupujący był w pełni kontent z jakości naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy na sposób subiektywny, mamy duże doświadczenie w branży.

Zajmujemy się transportem krajowym zarówno dla dużych, jak oraz małych przedsiębiorstw a oprócz tego osób prywatnych. W zespole mamy wysoce wyspecjalizowanych pracowników, którzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami. Nasi kierowcy to osoby zaufane, doświadczone, które dokładają starań, aby każde zamówienie było zrealizowane na sposób terminowy.

Przedsiębiorstwo TKU posiada ubezpieczenie OC na kwotę 250 tys. USD. Nasze samochody spełniają europejskie oczekiwania techniczne oraz ekologiczne. Jesteśmy w stanie przewieźć ładunki od 3,5 tony do 24 ton. Współpracujemy z firmami sporadycznie, mamy także stałe zlecenia. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak oraz osoby prywatne. Liczymy na to, że będziemy w stanie spełnić Twoje oczekiwania a oprócz tego potrzeby. Gwarantujemy pełne zaangażowanie a oprócz tego profesjonalizm. Na naszej stronie www znajdziesz więcej szczegółowych informacji. O ile masz do nas jakieś pytania albo wątpliwości, skontaktuj się z nami, wtedy udzielimy Ci wsparcia.

Wybierz usługi transportowe TUK, mamy nadzieję, że będziemy w stanie Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalizm, terminowość oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: