od is-silesia Przemysł is-silesia  

Wzorce twardości

Wzorce twardości

Autoryzowany serwis „Press” to spółka z ponad dwudziestu letnim doświadczeniem na rynku. Od lat trudnimy się precyzyjna aparatura kontrolno-pomiarową, będąc sprawdzonym i docenionym partnerem wielu dostawców urządzeń pomiarowych. Nasza propozycja obejmuje co niemiara rodzajów twardościomierzy, manometrów i również pras. Przeprowadzamy wzorcowania współpracując z Urzędami Miar i również laboratoriami akredytowanymi. Posiadamy stąd szeroką ofertę, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego klienta. W trakcie naszej obecności w branży udało nam się zyskać doświadczenie i również zaufanie wielu klientów.

Zatem właśnie klienci są dla nas na pierwszym miejscu. Staramy się zapewnić jak najwyższą jakość produktu jak i obsługi. W naszej propozycji można znaleźć:

  • produkcję twardościomierzy Rockwell,

  • produkcję manometrów obciążnikowo-tłokowych,

  • produkcję pras manometrycznych,

  • twardościomierze Brinnel

  • twardościomierze Shore

A oprócz tego co niemiara innych, a wszystkie urządzenia pomiarowe serwisu „Press” zapewniają najwyższą dokładność każdego pomiaru, i tym samym nasze towary zyskały wola klientów.

Dla nas priorytetem jest najlepsza jakość usług i zadowolenie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań rozwijając nasz asortyment, składający się z wysokiej jakości towarów, i również dbamy o kompleksowa obsługę czy kompetentne konsulting. Zależy nam ażeby nasi klienci dokonywali odpowiednich i również satysfakcjonujących ich wyborów i również decyzji zakupowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową propozycją naszego autoryzowanego serwisu, a w przypadku dodatkowych pytań namawiamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 29.11.2022 21:22:05)

Podlinkuj wpis: