od is-silesia Przemysł is-silesia  

Barwniki do tworzyw

Barwniki do tworzyw

Lifocolor to spółka, która funkcjonuje na rynku europejskim już od 1988 roku. Proponuje swoim klientom doskonałej jakości koncentraty barwiące.

Kolory to fundament w przemyśle tworzyw sztucznych. Z tej przyczyny zapotrzebowanie na koncentraty barwiące jest bardzo wysokie. Lifocolor jest znana z tego, że dopasowuje swoje towary do oczekiwań indywidualnych klienta. Z tej przyczyny jej propozycja jest bardzo szeroka, ażeby zapewnić, że każde zamówienie złożone do Lifocolor będzie zrealizowane zgodnie z wytycznymi.

Produkty firmy są wykorzystywane w różnych branżach. Między innymi jest to sport a oprócz tego rekreacja, dom a oprócz tego ogród, automotive, opakowania, kosmetyki, zabawki, a nawet a oprócz tego produkty spożywcze. Każdy nabywca ma inne potrzeby, co zapewnia, że propozycja firmy Lifocolor pełna jest nowości, które zawsze charakteryzują się wysoką jakością a oprócz tego spełnią nawet w najwyższym stopniu wymagające oczekiwania.

Choć główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech, w Polsce Lifocolor Farbplast funkcjonuje z Bydgoszczy. Zatrudnione są tam osoby z długoletnim doświadczeniem w branży, które kontynuują misję marki a oprócz tego starają się zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszych koncentratów barwiących. Oferta jest bez ustanku poszerzana o nowe towary, za sprawą czego staje się coraz to bardziej różnorodna. Lifocolor proponuje koncentraty barwiące w bardzo rozsądnych cenach, co sprawia, że korzystają z nich zarówno duże przedsiębiorstwa produkcyjne, jak a oprócz tego producenci z mniejszym budżetem. Wieloletnie doświadczenie a oprócz tego świetna jakość sprawiają, że gdy chodzi o rynek polimerów to Lifocolor jest bezsprzecznym liderem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: