od is-silesia Budownictwo is-silesia  

Producent siatki ogrodzeniowej

Producent siatki ogrodzeniowej

Firma Siatki-Stal to producent siatek ogrodzeniowych i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą firmę prowadzimy nieprzerwanie od 2003 roku, a nasza placówka zlokalizowana jest w Łomży, województwo podlaskie. Poza działalnością stacjonarną posiadamy sklep e-commerce z produktami do grodzenia posesji.

W zależności od potrzeb każdy produkt w naszym e-commerce można spersonalizować przez wybór rozmiaru, koloru czy rodzaju wykończenia. Poniżej przestawiamy najciekawsze pozycje z naszego e-sklepu.

Siatka ogrodzeniowa to kluczowy produkt na naszej platformie sprzedaży. Dzielimy je na siatki powlekane i ocynkowane. Można też wydzielić siatki zgrzewane, plastikowe, hodowlane, czy leśne.

Następnym interesującym produktem są panele ogrodzeniowe oraz adekwatne do nich słupki ogrodzeniowe, podmurówki oraz akcesoria.

Innym interesującym produktem z naszego e-commerce są maty osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety blaszane.

Liczba oferowanych produktów jest bardzo duża, dlatego służymy fachowym doradztwem przy doborze odpowiednich materiałów ogrodzeniowych.

Nasze produkty sprawdzą się idealnie do grodzenia zarówno posesji klientów indywidualnych, jak i firmowych, czy ogromnych terenów przemysłowych.

W naszym e-sklepie warto wyróżnić działy Bestsellery oraz Promocje, gdzie prezentujemy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają konkurencyjne ceny.

Przesyłki wysyłamy kurierem na terenie całego kraju, obsługują nas firmy DHL i DPD, a palety JASFBG. Możliwy jest również odbiór własny na terenie naszego sklepu stacjonarnego w Łomży. Bezpieczne płatności w naszym sklepie online dostarcza operator Przelewy24.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 05.09.2022 15:18:00)

Podlinkuj wpis: