od is-silesia Budownictwo is-silesia  

Media System – instalacje elektryczne Olsztyn

Media System - instalacje elektryczne Olsztyn

Spółka Media System zajmuje się szeroko pojętymi instalacjami elektrycznymi dla domów i firm. Proponujemy rozwiązania technologiczne, które poprawiają komfort życia i korzystania z domów i obiektów firmowych. Poniżej opiszemy kilka popularnych usług, świadczonych przez nasze przedsiębiorstwo.

Instalacje elektryczne to podstawowa działalność naszej firmy. W ramach tej usługi wyróżniamy zaprojektowanie, wykonawstwo oraz pomiary instalacji elektrycznych. Wykonujemy gniazda elektryczne, oświetlenie w obiektach i na zewnątrz. W ramach instalacji elektrycznych oferujemy także montaż systemów alarmowych, monitoringu, domofonów, sieci komputerowych, czy zbiorczej instalacji telewizyjnej.

Kolejna istotna odnoga naszej oferty to bramy automatyczne w Olsztynie. W ramach tej usługi oferujemy montaż bram automatycznych różnego typu. Mogą to być bramy przesuwne do posesji, bramy rolowane do garażu, czy też bramy przemysłowe. Nasi fachowcy posiadają niezbędne szkolenia i certyfikaty do wykonywania bram enomowanych producentów, takich jak Nice czy Krispol.

Wśród zyskujących popularność usług wyróżniamy montaż wentylacji mechanicznej z rekuperacją w Olsztynie i okolicach. Taka wentylacja gwarantuje wysoki komfort w lokalach oraz zmniejsza koszty ogrzewania.

Media System Olsztyn to ekipa pasjonatów, którzy kompleksowo sprawią, że Twój dom lub firma będzie bardziej komfortowy i bezpieczny. Na naszej witrynie internetowej znaleźć możesz fotki z realizacji, szczegółowy opis każdej usługi, artykuły branżowe oraz dane do kontaktu. Dowiedz się więcej o Media System, skorzystaj z darmowej konsultacji i śledź nasze profile w mediach społecznościowych.

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane z Olsztyna i okolic.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 19 (ostatnio: 11.10.2022 05:59:33)

Podlinkuj wpis: